Naše práce je Vaše zábava!

Díky naším pestrým zkušenostem Vám poradíme a zajistíme ideální možnosti pro Vaši akci. Naše služby nabízíme pro všechny události. Od firemních, přes veřejné, po soukromé. Ke každému přistupujeme profesionálně, individuálně dle Vašich požadavků.

CO NABÍZÍME

Hudební produkce

Disponujeme vlastní technikou, díky které zařídíme kompletní ozvučení Vaší akce. S výběrem hudby se přizpůsobíme žádostem kolektivu a zajistíme skvělou zábavu po celou dobu.

Program

Pomůžeme Vám program celé akce dotvořit a obohatit, ať už se jedná o sportovní, volnočasovou, kulturní nebo firemní akci. Zapojíme se do organizace a uděláme maximum k Vaší spokojenosti.

Moderování

Naše vystupování a schopnost sžít se s kolektivem Vám zajistí plynulý průběh Vašeho firemního večírku, svatby, plesu, soukromé oslavy, semináře nebo dětských dnů či jiných akcí.

Svatby jsou naší silnou stránkou

Svatba je velmi důležitým dnem a proto Vám zajistíme podle Vašich představ kompletní hudební produkci, abyste si vy mohli užít celý den s rodinou a hosty na plno.
Celou svatbu ozvučíme, zastaneme roli moderátora a pomocí světelné techniky doladíme atmosféru celého dne. V případě zájmu Vám pomůžeme s organizací a programem pro hosty.

zrealizujeme akci NA KLÍČ

Společenské plesy

Díky naším zkušenostem zajistíme hladký průběh celého plesu. Postaráme se o kompletní ozvučení a zastaneme funkci DJe. Zábavu můžeme zpestřit například o laserovou show. Zajistíme také zábavný program a celou akci odmoderujeme, aby si každý návštěvník odnášel z večera nezapomenutelný zážítek.

Soukromé či veřejné akce

Pomůžeme Vám program celé akce dotvořit a obohatit, ať už se jedná o sportovní, volnočasovou nebo kulturní akci Zajistíme plynulý průběh Vaší soukromé oslavy, dětského dne nebo třeba městských slavností. Zvládneme zrealizovat vnitřní, ale i venkovní akce, ať už pro malé nebo velké publikum.

Firemní akce a večírky

V případě zájmu ušetříme všechny Vaše starosti a uspořádáme celou firemní akci nebo večírek na klíč. Zajistíme kompletní ozvučení, osvětlení a bohatou moderátorskou činnost, která promění Váš večírek ve skvělý zážitek. Disponujeme vlastním vybavením, se kterým dokážeme zajistit malé i větší akce.

MÁTE NĚJAKÉ OTÁZKY?